EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Hytaýda 1.0345 uglerod polat turba üpjün edijisi
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Kaldera, Gazanlar üçin tikinsiz legirlenen polat turbalar
Häsiýetlilik: Garşylyk, Basyşa garşylyk, Gowy kebşirleniş, Korroziýa garşylyk, Köpugurlylyk
tt1
Womic Steel tarapyndan öndürilen EN 10216-2 P235gh turbalarynebit we gaz, ýylylyk çalşyjylar we basyş gaplary ýaly ýokary temperatura ulgamlarynda giňden ulanylýar. EN 10216-2 P235gh Tc2 kadalaşdyrylan uglerod legirlenen polat materialdyr. Materialyň düzümi has ýokary mehaniki häsiýetlere eýe bolmaga mümkinçilik berýär. EN 10216-2 Turbanyň ölçegleri daşky diametrlerde 10,2 mm-den 711 mm-e çenli. Turbalaryň diwar galyňlygy 1,6 mm-den 100 mm-e çenli. Tertipler sch5-den XXS-e çenli. Has agyr diwar galyňlyklary hem müşderi talaplaryna laýyklykda elýeterlidir. Womic Steel tarapyndan öndürilen P235gh polat turbasynyň düzüminde uglerod, kremniý, marganes, fosfor, kükürt, molibden, nikel, hrom we mis bar. Womic STEEL-däki P235gh polat materialynyň iň az akymlylyk güýji 360MPa we iň az dartgynlylyk güýji 500MPa-a deňdir. EN 10216-2 materialynyň dürli derejeleri bar, olaryň egiliş güýji 300MPa-dan 630MPa-a çenli we iň pes dartgynlyk güýji 40MPa-dan 830MPa-a çenli. Womic Steel tarapyndan öndürilýän EN 10216-2 derejeli P235gh legirlenen polatdan ýasalan tikinsiz turbalar kapillýar turbalar, ýylylyk çalşyjy turbalar, sowuk çekilen turbalar, gyzgyn dürlen turbalar we ş.m. ýaly dürli görnüşlerde bolup biler. Önümleriň önümçiligi tikinsiz ýa-da kebşirlenen usullar arkaly amala aşyrylyp bilner. Materialyň ýerine ulanylyp bilinýän EN 10216-2 P265gh deň derejeli derejeleri bar. Talaplara we çykdajylaryň netijeliligine baglylykda deň derejeli materiallar hem ulanylyp bilner. EN 10216-2 P235gh Tc1 nebit we gaz, gazanlar, ýylylyk çalşyjylar, elektrik energiýasyny öndürmekde we beýleki ýokary temperaturaly ýokary basyşly ulgamlarda ulanylýar.